Since 2014

Türkiye'nin hızla büyüyen dijital ajansıyız.

Bizi tercih eden kullanıcılarımız sayesinde Türkiye'nin en hızlı büyüyen dijital ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.

Hakkımızda

+0

Tamamlanmış Proje

+0K

Yıllık Hizmet Trafiği

+0Yıl

Sektör Deneyimi

+0

Global Çözüm Ortağı

Avensa Dijital, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2014'den günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve ajans sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Belirlediği müşteri profiline yönelik tüm dijital ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını giderir. En son teknolojiyi takip eder; AR-GE ve ÜR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar. Bu çözümlere ulaşmak; bütün ajans üyelerinin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

Doğru stratejiler ile tüm hizmetleri hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Avensa Dijital tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Avensa Dijital tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Web tasarım, sosyal medya yönetimi, tanıtım filmi ..vs hizmet trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Avensa, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.